Eiropas lielākā lietotu automobiļu vairumtirdzniecības platforma

Vairāk nekā 60 000 partneru dīleri vairāk nekā 30 valstīs aktīvi digitalizē savu lietoto automašīnu biznesu, izmantojot AUTO1.com iegādes un pārdošanas risinājumus.Pircējiem ir pieejami vairāk nekā 30 000 pārbaudītu lietoto automašīnu starpmarku krājumi. Pārdevējiem, tostarp dīleriem, OEM, līzinga un nomas automobiļu uzņēmumiem, ir iespēja digitāli tirgot transportlīdzekļus Eiropas AUTO1.com tirgotāju tīklā.

Uzņēmējdarbības operācijas 30+ valstīs

60.000 + dīleri

2022. gadā pārdoti 585.500 auto

Patrauklios pirkimo sąlygos, mūsų pardavimų partneriams

Diversifikācija un riska pārvaldība ir būtiski faktori lietoto automobiļu profesionālajā tirdzniecībā. Ekspluatācija vietējā līmenī un piekļuves trūkums plašam lietotu automobiļu klāstam ir visizplatītākās problēmas, kas saistītas ar lietoto automobiļu ražošanu.

Tikai diversificēta portfeļa stratēģija nodrošina augstu caurlaides spēju un lielākas iemaksu starpības. Izmantojot AUTO1.com kā uzticamu ieguves kanālu, partneri dīleri var aktīvi pārvaldīt savu transportlīdzekļu inventāru, nodrošinot ilgtermiņa konkurētspēju un panākumus lietoto automašīnu biznesā.

Profesionālie automašīnu pircēji var izvēlēties no vairāk nekā 30 000 transportlīdzekļu, kuru preču markām ir vairāk nekā 3000 jaunu papildinājumu dienā, lai pilnībā tirgotos tiešsaistē un par konkurētspējīgām cenām. Reģistrētiem izplatītājiem visā Eiropā ir iespēja iegādāties pilnībā dokumentētas lietotas automašīnas tieši tiešsaistē no AUTO1.com ar tikai dažiem klikšķiem vai izmantojot programmu — 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā.

Kad automašīna ir nopirkta, AUTO1.com nodrošina ātru un vienkāršu piegādi līdz pircējam par konkurētspējīgu cenu, piesaistot Eiropas lielāko automobiļu loģistikas tīklu ar vairāk nekā 300 loģistikas partneriem un pastāvīgi augošu maršrutu tīklu.
aboutBox.buyTitle

Izmantojot AUTO1.com kā uzticamu ieguves kanālu, partneri dīleri var aktīvi pārvaldīt savu transportlīdzekļu inventāru, nodrošinot ilgtermiņa konkurētspēju un panākumus lietoto automašīnu biznesā.

Remarketingo partneriai vykdo savo pardavimus 100% internetinėje prekyboje, greitai ir efektyviai

Turklāt mūsu AUTO1.com atkārtotā mārketinga partneri pārdod automašīnas B2B, neapdraudot vairāk nekā 60 000 izplatītāju visā Eiropā.

Pielāgotais pilna servisa atkārtots mārketings ietver gan vērtēšanu, gan pilnu dokumentu apstrādi un piedāvā visinovatīvāko, efektīvāko un digitālāko atkārtotā mārketinga risinājumu visā vērtību ķēdē izplatītājiem, līzinga un īres uzņēmumiem, autoparka operatoriem un ražotājiem.

Izmantojot AUTO1.com, dīleri ievieš ar datiem vadāmu lietotu auto pārvaldību. It īpaši attiecībā uz tirdzniecības uzņēmumiem, trešo pušu zīmoliem, līzinga pirkumiem vai sabojātām automašīnām, izplatītājiem ir jāpieņem ātri tirdzniecības lēmumi, lai tie varētu koncentrēties uz savu biznesu un pārdot vēl vairāk automašīnu vēl laimīgākiem klientiem.

Automašīnas, kas neatbilst izplatītāja mērķa inventāram, ar dažiem klikšķiem var ātri novērtēt, noteikt cenu un pārdot visā Eiropā, izmantojot mūsu tīmekļa vietni un lietotnes.

Lai gan mūsu atkārtotā mārketinga risinājumi nodrošina ātru un vienkāršu pārrobežu tirdzniecību, AUTO1.com joprojām ir vienīgais līguma partneris un vienots kontaktpunkts saviem partneriem. AUTO1.com pārvalda visu darījumu, ieskaitot automašīnu transportu, dokumentus un samaksu, lai partneri varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību.
aboutBox.sellTitle

Izmantojot vienkāršo AUTO1 EVA lietotni, visus datus, kas attiecas uz novērtēšanas procesu, pārdevējs var viegli savākt 15 minūšu laikā.

auto1InfoBox.logo

Eiropas vadošā digitālā platforma lietotu automašīnu pirkšanai un pārdošanai tiešsaistē.

  • 6,5 miljardi euro 2022. gadā
  • Vairāk nekā 30 valstis
AUTO1.com tika dibināta 2013. gadā un ir daļa no AUTO1 grupas SE, kas ir Eiropas vadošā digitālā platforma lietotu automašīnu pirkšanai un pārdošanai tiešsaistē. AUTO1 grupa SE, kuras galvenā mītne ir Berlīne, darbojas vairāk nekā 30 valstīs un 2022. gadā guva 6,5 miljardus eiro lielus ieņēmumus.

Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet www.auto 1-group.com
auto1InfoBox.title